سه شنبه 14 تیر 00:00:00

پیام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی به مناسبت روز روابط عمومی

پیام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی به مناسبت روز روابط عمومی


پیام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی به مناسبت روز روابط عمومی
مهندس حسین امامی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی پیامی به شرح ذیل صادر نمود.
نامگذاری ۲۷ اردیبهشت به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم کشورمان بیانگر اهمیت و جایگاه والای روابط عمومی ، اطلاع رسانی و ارتباطات در مناسبات انسانی، سازمانی و اجتماعی در دنیای امروز است.
روابط عمومی ها به عنوان یکی از ارکان مهم مدیریت و بخشی از نظام رسانه ای و اطلاع رسانی، نقشی مهم در مسئولیت ارتباط بین فردی و سازمانی و نیز توجه به جنبه های انسانی ارتباط برعهده دارند.
روابط عمومی ها به عنوان نقطه آغاز آگاهی بخشی، با بکارگیری هنر، مهارت، تدبیر و دانش روز، از طریق اطلاع رسانی شفاف، دقیق و درست و انسجام بخشی به پیکره سازمان در تعامل با مخاطبان درون و بیرون سازمان، زمینه تعمیق ارتباطات انسانی را فراهم می آورند.
امروزه پیشبرد اهداف و برنامه های یک سازمان با تقویت انگیزه های جمعی ،آگاهی عمومی و اعتماد مردمی امکان پذیر است و روابط عمومی به عنوان اصلی‌ترین حلقه ارتباط بین مدیران، کارکنان و جامعه، مسئولیتی خطیر در فرآیند تصمیم‌گیری مدیران وشناخت افکار عمومی به عهده دارد.
اینجانب 27 اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی دست اندرکاران صدیق و سختکوش حوزه روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی تبریک و تهنیت عرض می کنم و برای آنان در این مسیر دشوار، حساس و مسئولیت آفرین، آرزوی توفیق روز افزون دارم.

 

0 نظرات کاربران

ثبت نظر

افراد کم توان