Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/abfakhj/domains/abfa-khj.ir/public_html/views/postView.php on line 29 شرکت آب و فاضلاب شهری استان خراسان جنوبی

شرکت آب و فاضلاب شهری استان خراسان جنوبی

برگزاری کارگاه آموزشی ایمنی در امور آب و فاضلاب قاین

برگزاری کارگاه آموزشی ایمنی در امور آب و فاضلاب قاین

به مناسبت 5 دی ماه روز ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی کارگاه آموزشی ایمنی با حضور مدیر دفتر بهداشت، ایمنی و محیط زیست با حضور مسئولین قسمت ها، ناظرین پیمانکاران، پیمانکار نصب انشعابات آب و سراکیپ واحد امداد و حوادث قاین برگزار گردید.
مدیر دفتر بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت آب و فاضلاب استان در این جلسه ضمن ارائه آمار متوفیان شرکت های آب و فاضلاب شهری اظهار کرد: 90 درصد حوادث رخ داده شده مربوط به خطای انسانی و تنها 10 درصد حوادث مربوط به وسایل و تجهیزات می باشد.
مهدی مرعشی با اشاره به آمار موجود و تجزیه و تحلیل داده ها بر رعایت اصول ایمنی به خصوص در پروژه های فاضلاب تاکید نمود و گفت: در صورتی که پیمانکاران ضوابط و اصول ایمنی را رعایت نکنند ناظرین می توانند جهت پیشگیری از بروز حوادث پروژه را تعطیل و پیمانکار را ملزم به رعایت اصول ایمنی نمایند.
 در پایان این جلسه، از 2پروژه فعال امور شامل جمع آوری فاضلاب محدوده شهرک های آزادی و انقلاب و نیز مخزن 5000 مترمکعبی در حال احداث قاین بازدید به عمل آمد و ایمنی پروژه های مذکور مطلوب ارزیابی گردید.
 

آدرس صفحه :