Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/abfakhj/domains/abfa-khj.ir/public_html/views/postView.php on line 29 شرکت آب و فاضلاب شهری استان خراسان جنوبی

شرکت آب و فاضلاب شهری استان خراسان جنوبی

دیدار مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی با اعضای شورای اسلامی شهر نهبندان

دیدار مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی با اعضای شورای اسلامی شهر نهبندان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی با دو عضو شورای اسلامی شهر نهبندان دیدار و گفتگو نمود.
مهندس هاشمی مقدم در این دیدار گفت: قانونگذار به شوراهای اسلامی در شهرها اجازه داده است در قالب تبصره 3 و 14 آب بهاء بخشی از ضرر و زیان شرکت های آب و فاضلاب را جبران و از در آمد حاصله از این محل،‌ پروژه هایی در قالب اصلاح و نوسازی انشعابات و تعویض کنتورهای مشترکین در همان شهر تعریف شود تا در روند خدمات رسانی به مشترکین تاخیری صورت نپذیرد.
وی با بیان اینکه نوسازی انشعابات فرسوده از محل اعتبارات عمرانی امکان پذیر نمی باشد و بخش عمده ای از نشت و هدررفت آب از فرسودگی انشعابات و کنتورها نشات می گیرد توجه شورای اسلامی شهر را در این راستا خواستار شد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی تاکید کرد:‌ این شرکت اصلاح شبکه های اصلی را از محل اعتبارات استانی انجام می دهد لیکن برای اصلاح شبکه های فرسوده فرعی و استانداردسازی و نوسازی انشعابات می بایست از محل درآمدهای داخلی اقدام نمود که با تعرفه پایین و ضریب 62/0 در تعرفه آب بهای این شهرستان عملا امکان این اقدامات میسر نمی باشد.
مهندس هاشمی مقدم با بیان اینکه نشت یابی و رفع نشت و نوسازی انشعابات فرسوده در مرکز استان توانسته از هدرفت 40 لیتر بر ثانیه جلوگیری نماید لزوم این عملیات را در شهر نهبندان با توجه به هدرفت بالای این شهر از پروژه های اولویت دار دانست که با کمک شورا و اختصاص تبصره می توان با خرید دستگاه نشت یاب سریعا این عملیات را اجرایی نمود.
در این دیدار اعضای شورای اسلامی شهر با بیان دیدگاه های خود و بیان سوالاتی از نحوه اقدام در سایر شهرستان ها و برنامه آبفای شهری در خصوص نحوه هزینه کرد آن قول مساعدت در خصوص همکاری شورا در جلسه شورای شهر و بررسی آن را دادند.
 

آدرس صفحه :