بیرجند

دیدار مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان جنوبی با فرماندار درمیان

دیدار مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان جنوبی با فرماندار درمیان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی در سفر به این شهرستان با فرماندار درمیان دیدار نمود و به بررسی مشکلات آبرسانی روستاها و شهرهای این شهرستان پرداخت.
مهندس حسین امامی اظهار کرد: پروژه آبرسانی به روستای شیرگ جج تا پایان خرداد ماه تکمیل می گردد و مشکلات آن منطقه حل خواهد شد و مجتمع کلاته ملا تا پایان شهریور ماه تکمیل می گردد همچنین آبرسانی به روستای پرجمعیت اشک از مصوبات سفر استاندار است که حدود 2km خط انتقال اجرا شده وبرای اجرای   9km باقیمانده در حال خرید لوله هستیم که در دستور کار پیمانکار قراردارد.
وی به انجام عملیات آبرسانی سیار به روستاها اشاره کرد و یادآور شد: با اجرای آبرسانی به روستا های فوق ظرفیت آبرسانی سیار کاهش خواهد داشت و می بایست دیون مربوط به آب تانکری پرداخت گردد همچنین   در هفته آینده قسمتی از دیون آبدارها به طور مستقیم به حساب آبدارها واریز خواهد شد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی افزود: وظیفه ما تامین آب شرب شهروندان می باشد نه آبرسانی به باغ ویلاها و زمین های کشاورزی، که این موضوع باعث مشکلات فراوان در جهت آبرسانی می گردد ودر این خصوص نیاز به فرهنگ سازی است که با توجه به پایین بودن تعرفه آب بهاء مردم باید به سمت مدیریت مصرف سوق داده شوند تا تابستان امسال با بی آبی مواجه نگردیم.
فرماندار درمیان نیز در این جلسه اظهار کرد: با توجه به مصرف بالای آب و استفاده های غیر مجاز زیاد، می بایست پیگیری جدی صورت پذیرد و با امامان جمعه و مولوی ها صحبت گردد تا فرهنگ سازی صورت گیرد و با کمک مردم مشکل آب منطقه حل شود .
 
تعداد بازدید : 413
زمان انتشار : 1399/02/30
نویسنده: روابط عمومی
تلفن : 05632234310

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


2 + 18 =
   
   


Power by : RAAKCMS