بیرجند

دیدار سرپرست امور آبفای طبس با نماینده منتخب شهرستان در مجلس شورای اسلامی

دیدار سرپرست امور آبفای طبس با نماینده منتخب شهرستان در مجلس شورای اسلامی

مدیران آب و فاضلاب، برق و راهداری طبس به همراه بخشدار مرکزی با حجت الاسلام نصیرایی نماینده منتخب شهرهای طبس، فردوس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کردند.
سرپرست امور آب و فاضلاب طبس در این دیدار با اشاره به یکپارچه شدن آبفای شهری و روستایی از هم افزایی و همکاری دو مجموعه برای رفع مشکلات روستاها گفت و تاکید کرد: امید است در سایه یکپارچگی و هماهنگی بیشتر، مشکلات روستاها در تابستان امسال کمتر گردد و خدمات مناسب تری ارائه شود.
مهندس موسی حسنی با بیان اینکه بیش از ۳۰ درصد شبکه ها و انشعابات روستاها نیاز به اصلاح و بازسازی دارد خواستار تامین اعتبار لازم در این خصوص شد.
وی با اشاره به بدهی قبوض آب مردم در روستاها تاکید کرد: برای پایدار ماندن خدمات در روستا و شهر نیاز است مردم به پرداخت قبوض خود اقدام کنند چرا که شرکت های آب و فاضلاب برای بقا و پایداری و پاسخگویی به نیازهای مشترکین به درآمد ناشی از قبوض وابسته هستند.
حجت الاسلام مجید نصیرایی نیز در این دیدار مسئولان را موظف به قانع کردن مردم نسبت به مشکلات دانست و گفت: مسئولان باید برای دفاع از حقوق مردم، بر اساس نظر رهبر معظم انقلاب، یقه خود را پاره کنند.
وی تاکید کرد: امنیت و احساس امنیت دو مقوله تفکیک شده است و مسئولان برای رضایت مردم و جامعه و آرامش روانی اجتماع باید فکری بردارند و حضوری به میان مردم بروند و در مساجد با آنها گفتگو کنند و هم مشکلات را بگویند و هم راهکارها را با جامعه به تبادل نظر بگذارند تا اجتماع احساس امنیت کند و مردم بدانند که مسئولان پیگیر جدی مطالبه آنها هستند.
 
تعداد بازدید : 297
زمان انتشار : 1399/02/30
نویسنده: روابط عمومی
تلفن : 05632234310

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


8 + 19 =
   
   


Power by : RAAKCMS