بیرجند

مهندس امامی سکاندار شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی شد/اجرای طرح یکپارچه سازی شرکت های آبفایی شهری و روستایی استان کلید خورد

مهندس امامی سکاندار شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی شد/اجرای طرح یکپارچه سازی شرکت های آبفایی شهری و روستایی استان کلید خورد

جلسه تکریم مدیران عامل شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی و معرفی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان به صورت ویدئوکنفرانسی با حضور مهندس جانباز رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و مهندس خشایی معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت مهندسی برگزار و طرح یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی استان خراسان جنوبی کلید خورد و مهندس حسین امامی مدیرعامل سابق شرکت آب منطقه ای خراسان جوبی به عنوان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان معرفی گردید.
مهندس جانباز در ارتباط ویدئوکنفرانسی با این جلسه از تلاش های صورت گرفته در زمینه تامین خدمات پایدار آب در مناطق شهری و روستایی استان خشک خراسان جنوبی تقدیر و تشکر کرد و گفت: با درایت، دقت و وحدت نظر مدیران آب این استان، اهداف مد نظر تا کنون به خوبی پیش رفته است و مردم از خدمات شرکت هایی آب و  فاضلاب شهری و روستایی بهره مند شده اند.
وی ادامه داد: انتظار است پس از یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی نیز از کلیه ظرفیت ها در راستای ارائه خدمات به مردم استان استفاده شود.
وی در ادامه از خدمات مهندس هاشمی مقدم مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری و مهندس صفوی نژاد مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان تقدیر و تشکر کرد و یادآور شد: مهندس هاشمی مقدم، در طی دوران مدیریت خود با خدمات شبانه روزی و خالصانه، منشا تحولات بسیار خوبی در استان شدند و پروژه های بسیار مهمی را تعریف و اجرایی نمودند.
مهندس جانباز در  انتها از مدیران درخواست کرد مباحث بهداشتی در خصوص ویروس کرونا را با جدیت رعایت کنند و بخشنامه های مذکور نیز در سطح شرکت ها اجرایی گردد.
مدیرعامل سابق شرکت آب و فاضلاب شهری استان در این جلسه اظهار کرد: شرکت آب و فاضلاب با نهایت دقت، تولید آب در سطح شهرهای استان را انجام داده و نزدیک به 100 درصد جمعیت استان
بهره مند شده اند این در حالی است که استان خراسان جنوبی خشکسالی 19 ساله را تجربه می کند.
مهندس هاشمی مقدم افزود: این مجموعه طی دو سال موفق به کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی شده است و همه این موفقیت ها با تلاش و همت کلیه همکاران محقق شده است.
مهندس امامی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان نیز در این جلسه ضمن تقدیر از حسن اعتماد مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور اظهار کرد: برنامه ریزی صورت گرفته در خصوص برنامه های کلان آب استان با جدیت دنبال می شود و به دنبال این هستیم تا از کلیه ظرفیت ها برای خدمات رسانی بهتر به مردم شریف خراسان جنوبی بهره ببریم.
 
تعداد بازدید : 634
زمان انتشار : 1398/12/21
نویسنده: روابط عمومی
تلفن : 05632234310

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


3 + 17 =
   
   


Power by : RAAKCMS