بیرجند

حضور تیم سیار آبرسانی شرکت آب و فاضلاب استان در مانور سراسری زلزله

حضور تیم سیار آبرسانی شرکت آب و فاضلاب استان در مانور سراسری زلزله

بیست و یکمین مانور سراسری زلزله با شعار مدرسه ایمن – جامعه تاب آور به صورت همزمان در بیش از 130 مدرسه استان و 20 مدرسه شهرستان بیرجند برگزار شد که این مراسم به صورت نمادین در مدرسه شهید مطهری بیرجند با حضور معاون امور عمرانی استاندار، فرماندار بیرجند، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان، مدیرکل آموزش و پروش استان و جمعی دیگر از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.
تیم سیار آبرسانی شرکت آب و فاضلاب استان و امور بیرجند نیز با نصب تانکر سیار 12000 لیتری در این مدرسه و همچنین توزیع 500 بسته آب شرب در برگزاری این مانور مشارکت داشتند همچنین 2000 بسته آب شرب در سایر مدارس بیرجند نیز توزیع گردید.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان در بازدید مهندس میزجعفریان از امکانات آبرسانی شرکت، به اقدامات صورت گرفته در حوزه مدیریت بحران در شرکت آب و فاضلاب استان اشاره کرد و از خرید تجهیزات برای انبار مدیریت بحران شرکت و تجهیز 5 اکیپ عملیاتی خبر داد.
مهندس هاشمی مقدم افزود: همچنین مطالعات تامین آب اضطراری شهر بیرجند نیز انجام شده است و این مجموعه، آمادگی تامین آب مردم در سه روز ابتدایی پس از وقوع زلزله به ازای هر نفر سه لیتر را دارد.

 
تعداد بازدید : 412
زمان انتشار : 1398/09/06
نویسنده: روابط عمومی
تلفن : 05632234310

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


9 + 17 =
   
   


Power by : RAAKCMS