بیرجند

تاکید مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان بر ارسال قبوض به صورت پیامکی

تاکید مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان بر ارسال قبوض به صورت پیامکی

کمیته درآمد شرکت با حضور مدیر عامل، معاونین، مدیران حوزه مشترکین، مدیر دفتر حقوقی، مدیر دفتر حراست و همکاران امور بیرجند برگزار شد.
در ابتدای جلسه با توجه به اهمیت موضوع حذف قبوض کاغذی و ارسال قبوض به صورت پیامکی جمع ‌آوری اطلاعات مشترکین مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به توسعه نرم ‌افزار مشترکین و امکان ثبت اطلاعات از ابتدای دوره 976 آمار اطلاعات دریافتی توسط قاریان به صورت مقایسه ‌ای در این جلسه ارائه گردید و مقرر شد پس از استعلام دفتر حقوقی درخصوص امکان‌سنجی حذف قبوض از مراجع ذیصلاح در شهرهای فردوس، اسلامیه، خضری، نیمبلوک که بیش از 50% اطلاعات مشترکین جمع‌آوری گردیده، به همراه قبض فیزیکی یک آگهی مبنی بر اطلاع رسانی ارسال قبوض بعدی به صورت پیامکی تحویل مشترک گردد و به صورت موازی قبوض از طریق sms نیز به مشترک ارسال شود. مهندس نادی افزود: همچنین در این جلسه بر تسریع در جمع‌آوری اطلاعات مشترکین در سایر امورها تاکید گردید همچنین مقرر شد آموزش لازم به همکاران و قاریان کنتور در این خصوص صورت پذیرد.
مقدم مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان نیز در این جلسه با اشاره به تخصیص اعتبار فاضلاب بر تهاتر با شهرداری از محل هزینه های آسفالت تاکید نمود.
مهندس هاشمی تشکیل گروه بازرسی و ساماندهی آن در امور بیرجند با توجه به سیاست شرکت در صدور قبوض الکترونیکی، تهیه و نهایی نمودن دستورالعمل نحوه برخورد با انشعابات غیر مجاز و برآورد هزینه‌ های تکلیفی و درآمدها تا پایان سال را از دیگر اهداف جدی شرکت برشمردند.
در ادامه بررسی وضعیت درآمدی شرکت و مقایسه آن با مدت مشابه سال گذشته در بخش جاری و سرمایه‌ای توسط حوزه معاونت مشترکین انجام شد.
برگزاری منظم جلسات کمیته درآمد به منظور شناسایی فرصت‌ های درآمدی به صورت ماهانه، تحلیل اطلاعات عملکردی، پیگیری لازم درخصوص بدهی آب‌بهاء و مصارف مدارس، کنترل و مراقبت ویژه انشعابات ساخت و ساز، پایش انشعاب مصارف صفر سه دوره مسکونی، صفر دوره جاری، پایش مکان‌های فاقد انشعاب، پایش انشعاب فضای سبز، اجرای منظم برنامه قرائت از دیگر موارد مورد تاکید معاون خدمات مشترکین و درآمد بود.
 
تعداد بازدید : 285
زمان انتشار : 1398/06/17
نویسنده: روابط عمومی
تلفن : 05632234310

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


0 + 20 =
   
   


Power by : RAAKCMS