بیرجند

بهره برداری از 19 پروژه شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی با اعتبار بیش از 113 میلـیارد ریال

بهره برداری از 19 پروژه شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی با اعتبار بیش از 113 میلـیارد ریال

همزمان با هـفته دولت صورت گرفت؛
بهره برداری از 19 پروژه شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی  با اعتبار بیش از 113 میلـیارد ریال
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر که به نام هفته دولت نامگذاری شده است از بهره برداری از 19 پروژه این شرکت همزمان با هفته دولت با اعتباری معادل 113 میلیارد و 384 میلیون ریال در سطح امورهای تابعه در راستای خدمت رسانی به مردم شریف خراسان جنوبی خبر داد.
مهندس هاشمی مقدم مهمترین رسالت شرکت های آب و فاضلاب شهری را تامین آب شرب سالم و بهداشتی برای شهروندان دانست و گفت: ایام گرم تابستان و اوج مصرف آب را در حالی پشت سر گذاشتیم که با تلاش شبانه روزی همکاران این مجموعه با وجود محدودیت های منابع آبی هیچ گونه قطعی آبی نداشتیم.
وی در ادامه به پروژه های افتتاح شده در هفته دولت اشاره کرد و افزود: حفاری ، لوله گذاری، احیاء ، افزایش آبدهی و جابجایی 7 حلقه چاه با اعتبار 19528 میلیون ریال، اصلاح و بازسازی 9.9 کیلومتر شبکه آب شرب  با اعتبار 13250 میلیون ریال، اجرای 3 کیلومتر خط انتقال آب با اعتبار 33000 میلیون ریال، مقاوم سازی 234 متر خط انتقال با اعتبار 3950 میلیون ریال، مرمت و بازسازی تاسیسات-هوشمندسازی شبکه توزیع با اعتبار 2500 میلیون ریال، نصب و بازسازی انشعاب 5050 رشته آب و نصب 1503 رشته انشعاب فاضلاب از جمله مهمترین این پروژه ها است که در سطح امورهای تابعه به بهره برداری رسیده است.
* بهره برداری همزمان پروژه های  امور آب و فاضلاب قاین
به نمایندگی تعدای از پروژه آبفای قاین، پروژه آبرسانی به آرین شهر شامل حفاری، تجهیز و بهره برداری از چاه آرین  شهر با اعتباری معادل 5400 میلیون ریال با حضور فرماندار شهرستان قاینات و تعدادی از مدیران شهرستانی و بخش سده افتتاح شد.
فرماندار شهرستان قاینات در این مراسم اقدامات صورت گرفته توسط شرکت آب و فاضلاب در راستای ارائه خدمات مطلوب و شایسته به شهروندان را مثبت ارزیابی و تامین اعتبار پروژه های شهرستان از محل منابع ملی را نشانه تعامل و پیگیری خوب شرکت آب و فاضلاب با مجموعه شرکت مهندسی آبفای کشور و وزرات نیرو دانست و از پیگیری های شرکت آب و فاضلاب استان و امور قاین تقدیر نمود.
لازم به ذکر است در روز پایانی هفته دولت نیز ساختمان اتفاقات و امداد 122  با اعتباری معادل 1000 میلیون ریال با حضور فرماندار شهرستان قاینات و تعدادی از مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان افتتاح شد.
*بهره برداری از دو پروژه امور آب و فاضلاب سربیشه با 160 میلیون ریال اعتبار
پروژه اصلاح شبکه آب شرب شهرهای مود و سربیشه و نیز احیاء چاه شماره 5 سربیشه با حضور مسؤلین این شهرستان افتتاح گردید. مدیر امور آب و فاضلاب سربیشه در مراسم افتتاح همزمان این پروژه ها اظهار کرد: پروژه اصلاح شبکه آب شرب شهرهای مود و سربیشه به طول 1000 متر با اقطار 110، 90 و 75 میلیمتر پلی اتیلن با هدف اصلاح فشار آب بخشی از شهر مود و نیز کاهش هدررفت آب با اعتبار 125میلیون تومان از محل اعتبارات عمرانی انجام شده است. مهندس بیزادی زاده دامه داد: همچنین پروژه احیاء چاه شماره 5 سربیشه نیز با اعتباری بالغ بر 35 میلیون تومان به بهره برداری رسید. لازم به ذکر است، در عملیات موفق احیاء چاه شماره 5 سربیشه، آبدهی چاه مذکور که عملا به صفر رسیده بود به 21 لیتر در ثانیه افزایش یافت.
*بهره برداری همزمان سه پروژه شاخص حوزه آب شهر فردوس با اعتبار 30 میلیارد و 500 میلیون ریال
مدیر امور آب و فاضلاب فردوس از افتتاح و بهره برداری سه پروژه شاخص حوزه آب شهری به مناسبت هفته دولت در فردوس خبر داد.
مهندس مجید شریف زاده گفت: این پروژه ها با حضور دکتر خوش خبر معاون استاندار و مسئولین استانی و معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی، فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسئولین شهرستان به بهره برداری رسید.
وی بیان داشت : این پروژه ها شامل اصلاح شبکه فرسوده آب شهر فردوس به طول 5/9 کیلومتر و در همین راستا نوسازی و استاندارد سازی 500 فقره انشعاب ، بالغ بر اعتبار 8 میلیارد ريال ، پروژه آبرسانی به زون فشاری یک شهر فردوس با اجرای خط انتقال به طول حدود 1/5 کیلومتر با لوله پلی اتیلن 315 میلیمتر و اعتبار 20 میلیارد ريال ، پروژه مرمت و نوسازی تاسیسات که در راستای هوشمند سازی شیرهای فشارشکن شبکه توزیع ، تله متریک ، تجهیزات برقی ، فشار سنج آنلاین با اعتباری بالغ بر  2 میلیارد و  500  میلیون ريال می باشند.
 
تعداد بازدید : 271
زمان انتشار : 1398/06/10
نویسنده: روابط عمومی
تلفن : 05632234310

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


5 + 17 =
   
   


Power by : RAAKCMS