بیرجند

شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی موفق به کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی شد

شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی موفق به کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی شد

شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی موفق به کسب رتبه برتر در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی در ارزیابی عملکرد سال 97 جشنواره شهید رجایی و جزء 5 دستگاه برتر این جشنواره همراه با ادارات امور اقتصاد و دارایی، بهزیستی، جهاد کشاورزی و آموزش فنی و حرفه ای  شد.
استاندار خراسان جنوبی در جشنواره شهيد رجايي استان خراسان جنوبي یکی از ملاک‌هاي ارزيابي دستگاه‌هاي اجرايي در سال جاري را پيگيري و اجراي مصوبات سفرهاي شهرستاني اعلام کرد و گفت: دستگاه‌ هايي كه اهتمام ويژه‌اي در خصوص اجراي اين مصوبات داشته باشند، مورد تشويق دنيوي و اخروي قرار مي‌گيرند.
محمدصادق معتمدیان افزود: یکی ديگر از ملاک‌هاي ارزيابي دستگاه‌ها تسلط مديران آنها در جذب هرچه بيشتر اعتبارات ملي است.
وی گفت: استان خراسان جنوبی در رتبه بندی اخير سازمان امور اداري و استخدامي کشور، رتبه سوم را در رضايت ‌مندي عمومي و مردمي از دستگاه هاي اجرايي کسب کرده است اما بايد تلاش كنيم تا رتبه اول را كسب كنيم، چرا كه مردم ولايتمدار و مومن استان شايسته بهترين خدمات هستند و نبايد به وضع موجود راضي بود.
وی اظهار داشت: همان طور که مقام معظم رهبری در دیدار با اعضاي دولت فرمودند، هفته دولت براي ارزيابي کارها، بازسازي و بازنگري، تجديد انرژي و آفريدن فصلي نو در خدمت است.
استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: ما به عنوان مسئولان باید ببينيم چقدر به لحاظ سازماني پويايي و نقش‌آفريني داشته‌ايم، چقدر نقش خودمان که خدمت‌رساني بي‌منت به مردم است را به خوبي ايفا کرده‌ايم.
وی افزود: شهادت شهیدان رجایي و باهنر مبدا هفته دولت است و ما و همه کساني که بر کرسي مسئوليت و خدمت تكيه زده‌ايم، فراموش نكنيم پايه‌هاي اين كرسي بر خون شهدا استقرار پيدا كرده است.
معتمدیان گفت: ما مدیون خون شهدا هستیم و شهدا ناظر بر کارکرد ما هستند.
استاندار خراسان جنوبی گفت: دستگاه‌های اجرایي استان براساس شاخص‌هاي سازمان امور اداري و استخدامي مورد ارزيابي قرار گرفتند و براساس امتيازاتي که کسب کردند، تعدادي به عنوان دستگاه برتر انتخاب شدند.
وی گفت: انتظارات ما در سال جاری و آینده از دستگاه‌هاي اجرايي بيشتر است و اين انتظارت علاوه بر دستورالعمل‌هاي ابلاغي از سوي سازمان امور اداري و استخدامي کشور است.
لازم به ذکر است، جشنواره شهید رجایی در سومين روز هفته دولت همراه با تجليل از 21 دستگاه اجرايي برتر استان خراسان جنوبي برگزار شد.

 

 


 
تعداد بازدید : 330
زمان انتشار : 1398/06/05
نویسنده: روابط عمومی
تلفن : 05632234310

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


6 + 12 =
   
   


Power by : RAAKCMS