بیرجند

پاسخگویی مدیرعامل شرکت آبفای خراسان جنوبی به درخواست های مردمی در میز خدمت مسجد الحسین جوادیه بیرجند

پاسخگویی مدیرعامل شرکت آبفای خراسان جنوبی به درخواست های مردمی در میز خدمت مسجد الحسین جوادیه بیرجند

همزمان با حضور استاندار خراسان جنوبی در محله جوادیه بیرجند مراسم میز خدمت در راستای اجرای طرح تکریم ارباب رجوع در محل مسجدالحسین جوادیه با حضور مدیرعامل شرکت آبفای استان و مدیر امور آب و فاضلاب بیرجند برگزار شد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی با اشاره به مشکل فرسودگی شبکه توزیع آب گفت: ۲۳ کیلومتر اصلاح شبکه در شمال شهر انجام می ‌شود که در قالب دو پیمان عملیات اجرایی آن شروع خواهد شد که این حجم کار معادل عملکرد یک سال در سطح استان است.
مهندس مهدی هاشمی مقدم با اشاره به ساخت مخزن و ایستگاه پمپاژ در شمال شهر افزود: تعدیل و افزایش فشار آب نیز در شمال شهر از جمله اقداماتی است که انجام می‌شود.
وی بیان کرد: واگذاری انشعابات فاضلاب نصب شده به صورت ردیفی در شمال شهر اقساطی شده و مشترکان در ۱۰ قسط هزینه ‌ها را پرداخت می نمایند.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی برای اصلاح شبکه موسی بن جعفر ۶ نیز قول مساعد داد تا در اسرع وقت انجام شود.
 مهندس هاشمی مقدم گفت :راه اندازی میز خدمت در راستای طرح تکریم ارباب رجوع، خدمتی شایسته به شهروندان و مراجعین است و با برگزاری چنین برنامه‌ هایی می‌توان پل ‌های ارتباطی بهتری بین مردم و مسئولین جهت رفع مشکلات ایجاد کرد.
وی جلب رضایت و تکریم ارباب رجوع را از مهمترین وظایف امور آب و فاضلاب بیرجند دانست که مستقیما با مردم و مراجعین سر و کار دارند.
 
تعداد بازدید : 594
زمان انتشار : 1398/05/22
نویسنده: روابط عمومی
تلفن : 05632234310

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


7 + 20 =
   
   


Power by : RAAKCMS