بیرجند

بازدید مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی از خبرگزاری ایرنا

بازدید مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی از خبرگزاری ایرنا

به مناسبت روز خبرنگار صورت گرفت؛
بازدید مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی از خبرگزاری ایرنا
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی به مناسبت روز خبرنگار از خبرگزاری ایرنا مرکز خراسان جنوبی بازدید و با رسول محمدحسنی پور رئیس این خبرگزاری دیدار و گفت و گو کرد.
مهندس هاشمی مقدم در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی و تبریک روز خبرنگار اظهار کرد: خبرنگاران چشم بیدار جامعه هستند.

وی با بیان اینکه اوج مصرف آب و روزهای گرم تابستان 98 بدون قطعی آب در استان تا کنون سپری شده است، افزود: با کار شبانه روزی همکاران ما در شرکت آبفای استان و همراهی مسئولان و مردم، این مهم حاصل شده است.
وی یکی از راهکارهای اساسی برای حل مشکلات پیش روی این مجموعه به عنوان یک بنگاه اقتصادی را توجه ویژه به بحث اقتصاد آب عنوان کرد و گفت: در حال حاضر 700 تومان بالاتر از قیمت فروش در آب و فاضلاب دچار ضرر می شویم و اگر نگاه اقتصادی به آب نداشته باشیم قطعا در ارائه خدمات به مردم دچار مشکل می شویم.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی با بیان اینکه استحصال آب دارای هزینه زیادی است، افزود: بر اساس قانون، شوراهای اسلامی می توانند در اصلاح تعرفه آب، کمک حال این مجموعه باشند.
مهندس هاشمی مقدم به اقدامات این مجموعه در راستای جذب سرمایه های بخش خصوصی اشاره کرد و یادآور شد: 23 میلیون یورو تسهیلات بانک توسعه و تجارت اکو وارد استان شده و مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب بیرجند به عنوان دومین پروژه بعد از تصفیه خانه فاضلاب شهریار از این تسهیلات بهره مند گشته است.
رسول محمدحسنی پور رئیس خبرگزاری ایرنا مرکز خراسان جنوبی با بیان اینکه 85 سال از تاسیس این خبرگزاری در ایران می گذرد، تصریح کرد: این خبرگزای با شعار تولید هدفمند، هوشمند و اثرگذار در حال فعالیت می باشد.
وی ادامه داد: امروز دشمن جنگ رسانه ای هدفمند و هوشمندی را راه اندازی و مدیریت می کندکه خبرنگاران می توانند نقش مهمی در این جنگ رسانه ای داشته باشند و باید در این مسیر هوشمندانه عمل کرد.
رئیس خبرگزاری ایرنا مرکز خراسان جنوبی از خبرنگاران به عنوان دیپلمات های یک رسانه یاد کرد و یادآور شد: تعامل دو سویه خبرنگاران و مسئولان می تواند در تنویر افکار عمومی نقش بسزایی داشته باشد.

 
تعداد بازدید : 251
زمان انتشار : 1398/05/22
نویسنده: روابط عمومی
تلفن : 05632234310

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


8 + 12 =
   
   


Power by : RAAKCMS