بیرجند

بررسی میزان کاهش هدررفت آب در 4 ماهه سال جاری در استان

بررسی میزان کاهش هدررفت آب در 4 ماهه سال جاری در استان

سومین جلسه کمیته مدیریت مصرف و کاهش آب بدون درآمد شرکت آب و فاضلاب استان با هدف بررسي هدررفت 4 ماهه استان و مشکلات موجود در شهرها برگزار شد.
مدیر دفتر مدیریت مصرف و کاهش آب بدون درآمد شرکت آب و فاضلاب استان با اعلام این خبر اظهار کرد: بررسي ميزان افزايش يا کاهش توليد و مصرف و بیان توضيحات توسط معاون مشترکين و مدير دفتر بهره برداري و بررسی دلایل آن اولین دستورکار این جلسه بود.
مهندس مرادی افزود: همچنین در این جلسه آمار عملکردي 4 ماهه فعاليت هاي مرتبط با کاهش هدررفت آب در سطح شرکت نیز مورد بررسی قرار گرفت.
وی ادامه داد: در ادامه نیز مديران امورهای آب و فاضلاب بيرجند، سربيشه و حاجي آباد در قالب پاورپوينت به ارائه گزارش اقدامات انجام شده در خصوص کاهش میزان هدررفت آب پرداختند.
مدیر دفتر مدیریت مصرف و کاهش آب بدون درآمد شرکت آب و فاضلاب استان تصریح کرد: پس از بررسی وضعیت هدررفت شهر حاجی آباد مقرر شد در خصوص پیمایش انشعابات شهر حاجی آباد و خط انتقال اقدامات توسط امور صورت گیرد همچنین در شهر زهان نیز با توجه به وضعیت موجود شبکه ضمن بازبینی مطالعات اصلاح شبکه این شهر نسبت به بازدید و بررسی مینیمم شبانه اقدام گردد.
مهندس مرادی یادآور شد: همچنین در این جلسه بر پیگیری اخذ مصوبه شورای اسلامی شهر بیرجند در خصوص تبصره 3 و 14 تاکید گردید و راه اندازی اکیپ دوم نشت یابی برای بیرجند و نصب مابقی فشارشکن های شهر بیرجند با اعتبارات عمرانی مورد تصویب قرار گرفت.
 
تعداد بازدید : 492
زمان انتشار : 1398/05/16
نویسنده: روابط عمومی
تلفن : 05632234310

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


3 + 12 =
   
   


Power by : RAAKCMS