بیرجند

دربازدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مطرح شد: تصفیه خانه فاضلاب بیرجند از مدرنترین تصفیه خانه های کشور

دربازدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مطرح شد: تصفیه خانه فاضلاب بیرجند از مدرنترین تصفیه خانه های کشور

دکتر مجید پور عیسی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در بازدید از عملیات احداث خط انتقال و مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب بیرجند گفت: برای رفع محدودیت ها و پیشبرد و تحقق اهداف پروژه  لازم است کمیته ای با نام کمیته پیشبرد تصمیمات ایجاد گردد.
دکتر پور عیسی گفت : ما می توانیم در برنامه راه اندازی پروژه تصفیه خانه فاضلاب بیرجند کمک و همکاری کنیم تا پروژه در بهار سال 99 به بهره برداری برسد.  
وی ضمن تأکید بر توان سازمان مدیریت و برنامه ریزی بر رفع مشکلات، اظهار کرد که در هر وزارتخانه ما یک نماینده فعال داریم که می توان از کمک و ظرفیت این وزارتخانه ها جهت پیشبرد اهداف، استفاده کرد .
در ادامه مهندس مهدی هاشمی مقدم  مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی گفت: عملیات احداث خط انتقال فاضلاب بیرجند به طول 9 کیلومتر و با قطر 1200 میلیمتر تکمیل شده و مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب بیرجند نیز با ظرفیت اسمی  تصفیه 21500 متر مکعب در شبانه روز با پیشرفت 70 درصدی مواجه می باشد.
مدیر عامل شرکت آب وفاضلاب خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر چهار پیمان فعال برای شبکه فاضلاب و چهار پیمان  فعال برای نصب انشعابات فاضلاب داریم که ضرورت دارد این پیمان ها بیشتر گردد. همچنین وی خاطرنشان کرد که در حال حاضر می بایست مدیریت پساب مدول دوم تصفیه خانه در اختیار شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی قرار گیرد تا بتوانیم بخشی از هزینه های راهبری تاسیسات و توسعه شبکه فاضلاب راتأمین کنیم.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی با اشاره به زمان راه اندازی و بهره برداری تصفیه خانه فاضلاب گفت: در حال حاضر قسمتی از اقلام و تجهیزات مورد نیاز تصفیه خانه فاضلاب خریداری و بخشی از آن در محل کارگاه و الباقی تجهیزات نزد گمرکات است.
وی در صورت رفع موانع موجود قول مساعد برای بهره برداری از این پروژه در نیمه نخست سال 99 را داد و گفت: این پروژه به عنوان بزرگترین پروژه صنعت آب و فاضلاب استان بوده و در قالب مناقصه بین المللی از بین 19 پیمانکار ایرانی و خارجی ، شرکت سازه های آبی(پیمانکار داخلی) برنده مناقصه احداث خط انتقال و ساخت تصفیه خانه گردیده است.
دکتر مجیدپور عیسی در پایان این بازدید قول مساعد و همکاری با شرکت آب و فاضلاب استان جهت پیشبرد و تکمیل را داد و گفت: آماده هرگونه همکاری با این شرکت تا افتتاح این پروژه مهم و تکمیل طرح فاضلاب بیرجند ، در استان هستیم.  
 
تعداد بازدید : 541
زمان انتشار : 1398/05/13
نویسنده: روابط عمومی
تلفن : 05632234310

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


3 + 15 =
   
   


Power by : RAAKCMS