بیرجند

تجلیل از دستگاه های اجرایی برتر خراسان جنوبی در زمینه مدیریت مصرف آب

تجلیل از دستگاه های اجرایی برتر خراسان جنوبی در زمینه مدیریت مصرف آب

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی با حضور در اداره کل پزشکی قانونی استان از این مجموعه به عنوان یکی از هفت دستگاه اجرایی برتر استان در زمینه مدیریت مصرف آب تقدیر کرد.
مهندس هاشمی مقدم در این جلسه با اشاره به ارزش و اهمیت آب و نقش آن در تداوم حیات اظهار کرد: در استان خراسان جنوبی آب نقش حیاتی تری دارد و این مایه حیاتی ارزش چندین بار بازچرخانی در این منطقه را دارد.
وی افزود: بر اساس ارزیابی که بین دستگاه های اجرایی استان در شاخص کاهش میزان مصرف آب در سال گذشته انجام شده است هفت دستگاه اجرایی از جمله پزشکی قانونی، استانداری، شرکت برق، هلال احمر، دیوان محاسبات، منابع طبیعی و سازمان بهزیستی بهترین عملکرد را در این زمینه داشته اند که اهتمام این ادارات برای مدیریت مصرف آب جای تقدیر و تشکر دارد.
مهندس نادی معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان نیز در این جلسه با اشاره به تصویب قانون توسعه آب شرب شهری و روستایی در سنوات گذشته اظهار کرد: بر اساس این قانون، دستگاه های اجرایی ملزم به کاهش 20 درصدی و شهرداری ها کاهش 30 درصدی هستند که تاثیر زیادی در مدیریت مصرف آب دارد.
مهندس سید احمد ندائی جوان مدیر امور آب و فاضلاب بیرجند نیز در این جلسه به مهمترین پرژه های اجرا شده توسط این امور در راستای کاهش هدررفت آب اشاره کرد و افزود: اجرای پروژه نشت یابی از جمله این پروژه ها بوده است که تاثیر زیادی در شناسایی نشت های نامرئی و کاهش هدررفت آب داشته است.
مهندس حسن مرادی مدیر دفتر مدیریت مصرف و کاهش آب بدون درآمد شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی نیز در این جلسه گفت: با توجه به تاکید وزیر نیرو برای کاهش مصرف آب ادارات می بایست این تغییر الگوی مصرف از خود دولت آغاز شود تا در سایر بخش های جامعه نیز تسری پیدا کند.
 مدیرکل پزشکی قانونی خراسان جنوبی نیز در ادامه این جلسه ضمن تقدیر از حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گفت: سال گذشته شیرآلات کاهنده مصرف در این مجموعه نصب گردید که تاثیر زیادی در مدیریت مصرف آب داشته است.

دکتر مصطفی جعفرزاده انتخاب مجموعه پزشکی قانونی به عنوان یکی از دستگاه های برتر در زمینه مدیریت مصرف آب را زمینه ای برای افزایش مسئولیت این مجموعه برای مدیریت مصرف آب دانست.
   
تعداد بازدید : 577
زمان انتشار : 1398/04/15
نویسنده: روابط عمومی
تلفن : 05632234310

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


7 + 13 =
   
   


Power by : RAAKCMS