بیرجند

تفکیک خط تغذیه برق تأسیسات دشت سربیشه

تفکیک خط تغذیه برق تأسیسات دشت سربیشه

مدیر امور آب و فاضلاب بیرجند گفت: پیرو پیگیری ‌ها و مکاتبات عدیده به عمل آمده قبلی و تشکیل جلسه با امور برق سربیشه خط تغذیه برق تأسیسات دشت سربیشه تفکیک شد.
 مهندس سید احمد ندائی جوان افزود: با توجه به لزوم تفکیک خطوط انتقال برق تأسیسات دشت سربیشه و به دلیل تغذیه کلیه چاه ها و ایستگاه پمپاژ از یک فیدر و قطع برق همزمان کلیه چاهها  که بعضاً علاوه بر بروز مشکلات کمبود آب، باعث بروز اتفاقات در خط انتقال 400GRP نیز گردید طرح تفکیک خطوط تغذیه انجام شد.
وی ادامه داد: با برنامه‌ریزی انجام شده و اقداماتی از قبیل آبگیری کامل مخازن، هماهنگی و همکاری با امور برق سربیشه، از مدار خارج نمودن کلیه تأسیسات دشت سربیشه، پیش‌ بینی تمهیدات قبلی توسط امور برق، طرح تفکیک خطوط تغذیه برق در مدت زمان 2 ساعت انجام شد.
مدیر امور آب و فاضلاب بیرجند اضافه کرد: با انجام اقدامات فوق هر 4 حلقه چاه از یک فیدر تغذیه می‌ شود و با توجه به نصب تیغه، امکان برگشت به حالت قبلی و همچنین تغذیه کل چاه ها از دو فیدر نیز وجود دارد که 8 حلقه چاه از منابع آب شرب بیرجند با توان تولید 175LIT/S و یک باب ایستگاه پمپاژ در محدوده شهرستان سربیشه واقع گردیده است که آب شرب زون‌ های A و B و G شبکه را تأمین می‌ نماید.
 
تعداد بازدید : 632
زمان انتشار : 1398/03/12
نویسنده: روابط عمومی
تلفن : 05632234310

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


2 + 17 =
   
   


Power by : RAAKCMS