بیرجند

تاکید مدیرعامل شرکت آبفای استان بر پیمایش انشعابات در راستای شناسایی انشعابات غیرمجاز

تاکید مدیرعامل شرکت آبفای استان بر پیمایش انشعابات در راستای شناسایی انشعابات غیرمجاز

کمیته درآمد و جلسه توجیهی تعرفه ها شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی , با حضور مدیرعامل، معاونین خدمات مشترکین و برنامه ریزی، مدیران حوزه مشترکین همچنین مدیران و مسئولین مشترکین امورهای تابعه شرکت برگزار شد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی در این جلسه پس از استماع گزارش عملکرد و توصیه های معاون و مدیران حوزه مشترکین و مدیران امورهای تابعه بر مواردی در حوزه درآمد مشترکین تاکید کرد و گفت: در راستای رعایت حقوق شهروندی و پاسخگویی صحیح و دقیق به مشترکین نیاز است مدیران امورها و مسئولین مشترکین در امورهای تابعه به کلیه بخشنامه ها و قوانین مرتبط تسلط کافی داشته باشند.
مهندس هاشمی مقدم همچنین به بحث فروش انشعاب در خارج از محدده اشاره کرد و گفت: در این موارد باید چارچوب قانونی کاملا لحاظ شود تا در آینده دچار مشکل نشویم.
وی بر تلاش همکاران در امورهای تابعه در راستای انجام مذاکرات موثر با اعضای شوراهای اسلامی شهرها برای اخذ مجوز تبصره 3 و 14 آب بهاء تاکید کرد و گفت: باید گزارش عملکرد انجام شده از محل درآمد تبصره ها در سال گذشته به صورت دقیق ارائه گردد.
مهندس هاشمی مقدم از انشعابات غیرمجاز به عنوان خط قرمز شرکت آب و فاضاب استان یاد کرد و گفت: باید با پیمایش منظم انشعابات در راستای شناسایی انشعابات غیر مجاز تلاش کنیم همچنین پیمابش انشعابات با مصرف صفر تا 10 مترمکعب نیز باید به صورت مداوم انجام شود.
*تا پایان سال ارسال پیامکی قبوض آب بهاء در استان آغاز می شود
معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی نیز در این جلسه اظهار کرد: شیوه ارسال قبوض در استان با تغییراتی همراه خواهد بود و قرار است تا پایان سال ارسال قبوض به صورت پیامکی در برخی امورهای تابعه آغاز شود.
مهندس محمود نادی با بیان اینکه در بخش وصول مطالبات شرکت اقدامات جدی انجام شده است، تصریح کرد: باید این اقدامات تداوم داشته باشد.
وی بر بروزرسانی بانک اطلاعاتی مشترکین در تبلت های نیروهای قرائت کنتور و صدور اخطار برای مشترکین پرمصرف تاکید و گفت: همچنین باید میز خدمت غیرحضوری در امورهای تابعه پررنگ تر دیده شود.
لازم به ذکر است، در ادامه این جلسه مدیران امورهای تابعه نیز به بیان مشکلات خود در حوزه مشترکین پرداختند و مهندس محتشمی مدیر دفتر مدير دفتر نظارت بر درآمد و وصول مطالبات شرکت، حسین احمدی فریز مدير دفتر خدمات مشتركين، مهندس غلامعلی صحراگرد رئيس اداره نظارت بر نصب انشعاب آب و فاضلاب و مریم نصرآبادی سرپرست گروه پیاده سازی و اجرای تعرفه شرکت نیز ضمن بیان درخواست های خود از مدیران امورهای تابعه در زمینه خدمات مشترکین به پاسخگویی مشکلات مطرح شده، پرداختند.
مهندس محمدنژاد مدیر دفتر بهبود بهره وری و تحقیقات شرکت نیز در این جلسه خواستار توسعه میز خدمت الکترونیکی در امورهای تابعه در راستای صیانت از حقوق شهروندی شد و گفت: با توجه به اینکه در سال گذشته موفق به اخذ دو استاندارد ISO9001 -2015 و استاندارد ISoI50001 در حوزه انرژی شدیم نیاز است که الزامات این دو استاندارد در امورهای تابعه مورد توجه ویژه قرار گیرد.
مهندس حسن مرادی مدیر دفتر مدیریت مصرف و کاهش آب بدون درآمد شرکت نیز در این جلسه خواستار توجه امورهای تابعه به پیمایش انشعابات با اولویت انشعابات دارای قطر و مصرف بالا و همچنین مصارف کلنی های جمعیت مانند مراکز دانشگاهی شد.
در ادامه این جلسه مدیر دفتر حقوقی شرکت نیز به بیان توصیه هایی در زمینه مشترکین در راستای کاهش شکایات به مراجع قانونی پرداخت.
در پایان جلسه نیز از مدیران امورهای طبس، قاین، بشرویه و مدیر شهر خضری دشت بیاض در راستای تلاش برای اخذ تبصره های 3 و 14 آب بهاء تقدیر و تشکر شد.

 


 
تعداد بازدید : 797
زمان انتشار : 1398/02/25
نویسنده: روابط عمومی
تلفن : 05632234310

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


9 + 20 =
   
   


Power by : RAAKCMS