بیرجند

کسب رتبه شایسته تقدیر ویژه امور فرهنگی و دینی شرکت آبفای استان

کسب رتبه شایسته تقدیر ویژه امور فرهنگی و دینی شرکت آبفای استان

مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی اظهار کرد: امور فرهنگی و دینی شرکت موفق شد برای چهارمین سال متوالی رتبه شایسته تقدیر ویژه را کسب نماید.
محسن فلقی افزود: این دفتر در ارزیابی عملکرد سالانه فعالیت های فرهنگی در بین 67 شرکت آبفای شهری و روستایی از مجموع 110 امتیاز، امتیاز کامل را کسب کرد.
وی ادامه داد: برگزاری مسابقات قرآنی، کسب چندین عنوان رتبه در مسابقات قرآنی، برگزاری کلاس های اوقات فراغت برای فرزندان همکار، عقد تفاهم نامه با مجمع قرآنی، خانه کار و کارگر، جمعیت هلال احمر و موسسات فرهنگی و ورزشی، برگزاری مراسم ویژه در مناسبت های ملی و مذهبی و شرکت ائمه جماعت و رابطین فرهنگی امورهای تابعه در دوره های آموزشی حضوری و غیرحضوری رضوان و مفتاح از جمله برنامه های شاخص انجام شده در سال 97 در امور فرهنگی و دینی بوده است.
لازم به ذکر است، همچنین تکمیل فرم های ارسالی مناسبتی از سوی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، بروزرسانی وبلاگ فرهنگی شرکت، پیگیری برنامه های فرهنگی و دینی و ارسال به موقع جوابیه نامه ها به شرکت مهندسی از دیگر اقداماتی است که در حوزه فرهنگی و دینی شرکت انجام شده است.
 
تعداد بازدید : 692
زمان انتشار : 1398/02/19
نویسنده: روابط عمومی
تلفن : 05632234310

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


8 + 19 =
   
   


Power by : RAAKCMS