بیرجند

پروژه های موثر در کاهش هدررفت آب در شهر بیرجند اجرایی شود

پروژه های موثر در کاهش هدررفت آب در شهر بیرجند اجرایی شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان:
پروژه های موثر در کاهش هدررفت آب در شهر بیرجند اجرایی شود
دومین جلسه کمیته هدررفت شرکت آب و فاضلاب استان با موضوع بررسی برنامه ها، نیازها و مشکلات شهر بیرجند با حضور مهندس هاشمی مقدم مدیرعامل شرکت آبفای استان و سایر اعضای این کمیته برگزار شد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی در این جلسه بر تدقیق اطلاعات شهر بیرجند و شناسایی شاخص های هدررفت در زون های مختلف شهر تاکید کرد.
مهندس هاشمی مقدم تصریح کرد: همچنین فعالیت هایی از جمله مدیریت فشار شهر بیرجند با استفاده از نصب شیرآلات کاهنده فشار و هوشمندسازی آن و همچنین تداوم نشت یابی در زون های جنوبی شهر بیرجند و نوسازی و بهسازی انشعابات این شهر باید با دقت انجام شود.
مدیر دفتر مدیریت مصرف و کاهش آب بدون درآمد شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی نیز در خصوص برگزاری این جلسه اظهار کرد: در این کمیته پروژه های اجرایی موثر در کاهش هدررفت آب در شهر بیرجند و همچنین میزان اجرایی شدن مصوبات جلسات گذشته این کمیته در خصوص کاهش هدررفت آب بیرجند مورد بررسی قرار گرفت.
مهندس حسن مرادی افزود: همچنین پیگیری اخذ مصوبه تبصره 3 در شهر بیرجند با همکاری اعضای شورای اسلامی شهر در راستای انجام پروژه های اصلاح و نوسازی مورد تاکید قرار گرفت.

 
تعداد بازدید : 576
زمان انتشار : 1398/02/18
نویسنده: روابط عمومی
تلفن : 05632234310

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


10 + 20 =
   
   


Power by : RAAKCMS