بیرجند

دیدار مدیران عامل صنعت آب و برق استان با معاون جدید امور عمرانی استاندار

دیدار مدیران عامل صنعت آب و برق استان با معاون جدید امور عمرانی استاندار

مهندس هاشمی مقدم مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان به همراه مهندس امامی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای، مهندس صفوی نژاد مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی و مهندس شرکاء مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان با مهندس میرجعفریان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی که اخیرا به این سمت معارفه شده اند، دیدار و گفت و گو کردند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی در این جلسه با بیان اینکه همه مسئولان در رده های مختلف مسئولیتی باید خدمت رسانی به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند، بر انجام به موقع پروژه ها بر اساس برنامه زمان بندی تاکید کرد.
مهندس میرجعفریان همچنین بر انجام تمهیدات مناسب برای جلوگیری خروج آب از استان، استفاده بهینه از سدها و شناسایی آب های مرزی تاکید کرد.
وی ادامه داد: همچنین باید تعیین تکلیف حریم رودخانه ها انجام شود و وضعیت چاه های غیرمجاز نیز مورد رسیدگی قرار گیرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی همچنین در این جلسه خواستار حل مشکلات تامین زیرساخت های مسکن مهر در حوزه آب و برق شد و گفت: باید تلاش کنیم تا پرونده مسکن مهر تا پایان سال 98 بسته شود.
مهندس میرجعفریان با تاکید بر حل مشکلات پیمانکاران در راستای پیشبرد پروژه ها خواستار نورپردازی بیشتر در سطح شهر در راستای ایجاد فضای شاد و مفرح شد.
در ادامه این جلسه مدیران عامل صنعت آب و برق استان به بیان وضعیت و برنامه های سال جدید مجموعه خود و مشکلات این حوزه پرداختند.
 
تعداد بازدید : 601
زمان انتشار : 1398/02/18
نویسنده: روابط عمومی
تلفن : 05632234310

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


8 + 17 =
   
   


Power by : RAAKCMS