بیرجند

تاکید مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بر ترویج فضائل ماه مبارک رمضان

تاکید مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بر ترویج فضائل ماه مبارک رمضان

اولین جلسه شورای فرهنگی شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی در سال 98 با حضور مدیرعامل، دبیر کمیته فرهنگی و دینی وزارت نیرو در استان، ائمه جماعت، رابطین فرهنگی امورهای تابعه و سایر اعضای این کمیته برگزار شد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حجت الاسلام یزدان پرست مسئول امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو که در سال 98 به دیار باقی شتافت، اظهار کرد: ایشان نقش مهمی در شکل گیری و ساماندهی امور فرهنگی در وزارت نیرو داشتند.
مهندس مهدی هاشمی مقدم با اشاره به قرار گرفتن در آستانه ماه مبارک رمضان از این ماه به عنوان ماه خیر و برکت یاد کرد و گفت: همه ما باید از این فرصت برای تمرین بندگی بیشتر خداوند استفاده کنیم، ترویج برکات و فضائل ماه مبارک رمضان نیز باید در دستور کار قرار گیرد.
وی افزود: هم اکنون در جنگ اقتصادی و فرهنگی هستیم و از طریق شبکه های مجازی تبلیغاتی بر ضد نظام جمهوری اسلامی انجام می شود و اقدامات بزرگی که در نظام انجام می شود را کوچک جلوه می دهند و بر اساس سخنان رهبری نگاه مان نیز در بعد فرهنگی و اقتصادی باید آرایش جنگی داشته باشد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی با بیان اینکه باید در زمینه امورات فرهنگی خودارزیابی داشته باشیم، بر برگزاری مسابقه ویژه ماه مبارک رمضان برای فرزندان همکار همچنین برگزاری دوره های آموزشی اسرار و احکام نماز با همکاری ستاد اقامه نماز برای همکاران و نصب تجهیزات کاهنده مصرف در مساجد بین راهی محدوده خدمات شهری، مساجد و مدارس سطح شهر تاکید کرد.
حجت الاسلام علیرضا حسینی دبیر کمیته فرهنگی و دینی وزارت نیرو در استان نیز در این جلسه بر پرداخت حق الزحمه امامان جماعت تاکید کرد.
محسن فلقی مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت آب و فاضلاب استان نیز ضمن ارائه گزارش عملکرد سال 97 در این حوزه به تشریح برنامه های فرهنگی سال جدید پرداخت.
 
تعداد بازدید : 624
زمان انتشار : 1398/02/16
نویسنده: روابط عمومی
تلفن : 05632234310

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


2 + 12 =
   
   


Power by : RAAKCMS