بیرجند

برگزاری جلسه افتتاحیه استاندارد2015-9001 ISO با حضور نماینده شرکت مرزبان کیفیت IMQ در شرکت آبفای استان

برگزاری جلسه افتتاحیه استاندارد2015-9001 ISO با حضور نماینده شرکت مرزبان کیفیت IMQ در شرکت آبفای استان

جلسه افتتاحیه استاندارد2015-9001 ISO با حضور نماینده شرکت مرزبان کیفیت IMQ و صاحبان فرآیندها در شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی برگزار شد.
مهندس شکرانه نماینده شرکت مرزبان کیفیت IMQ در این جلسه اظهار کرد: این جلسات در راستای انجام ممیزی ثبت و صدور گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد ISO9001 ویرایش 2015 به نمایندگی شرکت مرزبان کیفیت پایدار انجام می شود.
وی افزود: در ممیزی مرحله اول، بررسی مدارک در راستای صحت و سقم آنها با استاندارد مورد سنجش قرار گرفت.
مهندس شکرانه ادامه داد: در این مرحله تک تک فرآیندهای موثر بر ارائه خدمات مورد سنجش قرار می گیرند و گزارش نهایی در جلسه اختتامیه عنوان می شود .
وی با بیان اینکه گواهینامه صادر شده سه سال اعتبار خواهد داشت، گفت: جهت اطمینان از استقرار سیستم ممیزی مراقبتی به صورت سالیانه انجام می شود.
مهندس شکرانه با بیان اینکه فرآیند ممیزی یک فرآیند نمونه برداری است و ما به دنبال اثبات انطباق سازمان با الزامات استاندارد هستیم، ادامه داد: بر همین اساس ابتدا گزارشی از نقاط قوت سپس توصیه هایی برای بهبود و در انتها گزارش های عدم انصباق درج می گردد.
مهندس هاشمی مقدم مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی نیز در این جلسه از تلاش شرکت آبفای استان برای اخذ دو استاندارد در بخش های آزمایشگاه کنترل کیفیت و انرژی خبر داد.
 
تعداد بازدید : 122
زمان انتشار : 1397/12/19
نویسنده: روابط عمومی
تلفن : 05632234310

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


7 + 14 =
   
   


Power by : RAAKCMS