بیرجند

پایگاه شهید اصغری امور آب و فاضلاب بیرجند عنوان پایگاه نمونه شهرستان را کسب کرد

پایگاه شهید اصغری امور آب و فاضلاب بیرجند عنوان پایگاه نمونه شهرستان را کسب کرد

در جلسه همایش فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج ادارات شهرستان بیرجند، توسط سرهنگ پاسدار حمید علی آبادی فرمانده بسیج ادارات حوزه شهید تندگویان بیرجند از محمد علی آبادی به عنوان فرمانده پایگاه مقامت بسیج شهید اصغری امور آب وفاضلاب بیرجند به عنوان پایگاه نمونه تقدیر به عمل آورد. 
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان در این نشست با بیان اینکه حضور بسیج در همه عرصه ها برای پیشبرد اقتدار و عزت نظام است، تصریح کرد: گسترش اخلاق و معنویت در جامعه اسلامی، وظیفه اصلی بسیج برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن است.
وی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری، حلقه های صالحین را متشکل از افراد پرهیزکار، متدین و صالح دانست و خاطر نشان کرد: این مساله که چه کسانی برای حاضرین در این حلقه ها صحبت می کنند بسیار حائز اهمیت می باشد.
سرهنگ دوم پاسدار حمید علی آبادی با اشاره به توجیه و آشنایی با سند انتظار و ساماندهی پایگاهها با عرصه های ۹ گانه و مجموعه های نقش آفرین یادآور شد: هر پایگاه می تواند در سه عرصه فعالیت نماید و در سال آینده پایگاهها بر اساس عرصه ها سازماندهی می شوند.
لازم به ذکر است در پایان این مراسم از پایگاههای بسیج آب و فاضلاب بیرجند، شرکت کویر تایر و شهرداری شهرستان بیرجند تقدیر و لوح تقدیر مدیر امور آب وفاضلاب بیرجند تحویل فرمانده پایگاه گردید.
 
تعداد بازدید : 124
زمان انتشار : 1397/12/19
نویسنده: روابط عمومی
تلفن : 05632234310

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


2 + 20 =
   
   


Power by : RAAKCMS