بیرجند

افتتاح همزمان 7 پروژه امور آب و فاضلاب بیرجند با حضور معاون استاندار خراسان جنوبی

افتتاح همزمان 7 پروژه امور آب و فاضلاب بیرجند با حضور معاون استاندار خراسان جنوبی

مراسم افتتاح  7 پروژه امور آب و فاضلاب بیرجند همزمان با دهه مبارک فجر با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان، فرماندار بیرجند، مدیر امور آب و فاضلاب بیرجند و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی در این مراسم با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: با وجود کمبود امکانات و نوع اعتباراتی که در اختیار دستگاه های اجرایی قرار دارد با عملکرد مناسب مدیران و رسانه ها این بار هم نقشه دشمنان نقش بر آب شد.
مهندس علوی مقدم گفت: اولویت مهم ما تأمین آب شرب سالم است و در کوتاه مدت جلوگیری از هدر رفت شبکه های آب شرب شهری یکی از برنامه های استان است.
وی افزود: کسانی که با هر عنوان و هر مسئولیتی تخم نفاق و ناامیدی را در ذهن مردم ایجاد می کنند دشمنان انقلاب هستند.
فرماندار شهرستان بیرجند نیز در این مراسم اطلاع رسانی خدمات انجام شده برای مردم با توجه به تاکید مقام معظم رهبری را وظیفه ای مهم دانست و گفت: اطلاع رسانی سبب ایجاد روحیه امید و شادابی در بین مردم می شود چرا که مردم پشتوانه اصلی نظام و انقلاب هستند.
مهندس علی ناصری پروژه های آب و فاضلاب شهری را جزو پروژه های اولویت دار و زیربنایی بیرجند عنوان کرد و افزود: اجرای پروژه فاضلاب منطقه شمال شهر بیرجند و نوسازی شبکه های فرسوده در راستای جلوگیری از هدررفت آب از جمله پروژه های اولویت دار شهر بیرجند می باشد.
مدیر امور آب و فاضلاب بیرجند نیز گفت: 7 طرح آب و فاضلاب در بیرجند با هزینه 6 میلیارد و 300 میلیون تومان در حالی افتتاح می شود که جمعیتی معادل 109 هزار و 910 نفر را بهره مند خواهند کرد.
مهندس سید احمد ندائی جوان ادامه داد: حفر و تجهیز و بهسازی چاه های 6 و 11 علی آباد و 5 و 8 رکات بیرجند، اجرای خط انتقال چاه های 6 و 8 دشت رکات، توسعه شبکه جمع آوری فاضلاب مناطق باقیمانده در شهر، نصب 5 هزار و 245 فقره انشعابات فاضلاب و نوسازی و استانداردسازی انشعابات فرسوده آب در استان به تعداد 3 هزار و 219 رشته از جمله اين طرح هاست .
وی افزود: تلاش های زیادی برای توسعه شبکه فاضلاب شهر از سوی شرکت آب و فاضلاب استان انجام شده که اخذ تسهیلات بانک توسعه و تجارت اکو برای ساخت خط انتقال و جمع آوری فاضلاب و مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب بیرجند از جمله این خدمات است.     
 
تعداد بازدید : 379
زمان انتشار : 1397/11/21
نویسنده: روابط عمومی
تلفن : 05632234310

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


6 + 20 =
   
   


Power by : RAAKCMS