بیرجند

حضور مدیر امور قاین به همراه مدیر دفتر حراست شرکت در جلسه میز خدمت خضری دشت بیاض

حضور مدیر امور قاین به همراه مدیر دفتر حراست شرکت در جلسه میز خدمت خضری دشت بیاض

مدیر امور آب و فاضلاب قاین به همراه مدیر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت آب و فاضلاب استان در جلسه پرسش و پاسخ میز خدمت منطقه دشت بیاض شهر خضری شرکت نمودند.
این جلسه با حضور مدیران و روسای ادارات سطح شهر خضری و شهرستان قاین در محل مسجد جامع منطقه دشت بیاض برگزار گردید که مردم به بیان مشکلات موجود پرداخته و مسئولین نیز در خصوص مشکلات مردم و راهکارهای موجود توضیحاتی ارائه نمودند.
مدیر امور آب و فاضلاب قاین در این جلسه در پاسخ به تقاضای واگذاری انشعاب آب توسط تعدادی از شهروندان اراضی محدوده 48 هکتاری، اظهار کرد: با توجه به اینکه تعیین بر و کف معابر این محدوده توسط شهرداری انجام نگرفته امکان توسعه شبکه و واگذاری انشعاب در حال حاضر امکان پذیرنبوده، در عین حال پیگیری این امور جهت طراحی شبکه آب و برآورد هزینه لازم از شرکت آبفای استان صورت خواهد گرفت.
مهندس توکلی همچنین در پاسخ به گلایه تعدادی از مشترکین دارای واحد دامداری در دشت بیاض از بالا بودن مبالغ قبوض آب تصریح کرد: تعرفه آب مصرفی اکثریت واحدهای دامی دشت بیاض به دلیل عدم پرداخت حق انشعاب در سنوات قبل به صورت انشعاب موقت بوده و یا ظرفیت قراردادی آنها پایین می باشد.
وی خواستار پرداخت حق انشعاب توسط متقاضیان یا افزایش ظرفیت گردید تا بخشی از آب مصرفی با تعرفه پایین تری محاسبه گردد.
 
تعداد بازدید : 304
زمان انتشار : 1397/10/15
نویسنده: روابط عمومی
تلفن : 05632234310

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


1 + 20 =
   
   


Power by : RAAKCMS