بیرجند

در دیدار مدیر امور آبفای بیرجند با رئیس پلیس راهور شهرستان بر ارتقای سطح ایمنی در کارگاه ها تاکید شد

در دیدار مدیر امور آبفای بیرجند با رئیس پلیس راهور شهرستان بر ارتقای سطح ایمنی در کارگاه ها تاکید شد

مدیر امور آب و فاضلاب بیرجند در دیدار با رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی این شهرستان گفت: اقدامات زیادی در راستای ارتقای سطح ایمنی در کارگاه‌ های آب و فاضلاب و در بین کارگران و کارفرمایان انجام شده است.
مهندس ندائی جوان انجام فعالیت ‌های آموزشی در زمینه ایمنی کار را جزء وظایف پیمانکاران عنوان کرد و یادآور شد: باید بر اجرای موارد ایمنی در حین کار نیز نظارت دقیقی صورت گیرد.
وی با بیان اینکه وقوع حادثه در کارگاه ‌ها زیان ‌های مشهود و غیرمشهود زیادی را به کارگران و پیمانکاران وارد می‌کند خواستار ارتقای سطح ایمنی در این کارگاه ‌ها شد.
مدیر امور آب و فاضلاب بیرجند در پایان خواستار همکاری بیشتر ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی در مواقع بحرانی و اضطراری برای رفع اتفاقات شبکه و انشعابات شد و گفت: این همکاری سبب می شود تا نیروهای امداد و حوادث در اسرع وقت در محل حادثه حضور یابند.
رئیس پلیس راهور بیرجند نیز در این دیدار به بیان برخی از موارد قانون جدید راهنمایی و رانندگی و اصول نصب تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی در محل‌های حفاری سطح شهر پرداخت.
سرهنگ محمدرضا خسروی گفت: پیمانکاران در هنگام حفاری از علائمی استفاده کنند که مورد تایید پلیس باشد تا از وقوع حوادث تلخ در این محدوده ‌ها جلوگیری شود چرا که در صورت وقوع اتفاق در این محل ‌ها، پیمانکاران باید جوابگو باشند.
 
تعداد بازدید : 698
زمان انتشار : 1397/10/15
نویسنده: روابط عمومی
تلفن : 05632234310

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


10 + 14 =
   
   


Power by : RAAKCMS