بیرجند

کارگاه شناسایی و ارزیابی ریسک فرآیندهای کاری شرکت آب و فاضلاب استان برگزار شد

کارگاه شناسایی و ارزیابی ریسک فرآیندهای کاری شرکت آب و فاضلاب استان برگزار شد

مدير دفتر بهبود بهره وري و تحقيقات شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی از برگزاری سه جلسه 2 ساعته کارگاه شناسایی و ارزیابی ریسک فرآیندهای کاری شرکت آب و فاضلاب استان خبر داد.
مهندس مجید محمدنژاد اظهار کرد: با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته در راستای پیاده سازی ISO 9001-2015 در فعالیت های شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی، کارگاه شناسایی و ارزیابی ریسک فرآیندهای کاری با حضور کلیه مدیران ستادی به صورت حوزه ای و با تدریس مهندس شورستانی، مشاور شرکت در مسائل بهره وری و استانداردهای مدیریتی برگزار شد.
وی به اهمیت برگزاری این دوره در شرکت اشاره کرد و یادآور شد: ریسک اثر عدم قطعیت بر روی یک نتیجه مورد انتظار تعریف می شود و تفکر مبتنی بر ریسک برای دستیابی به سیستم مدیریت کیفیت اثربخش، ضروری است لذا در کلیه بخش های سازمان برای کاهش یا جلوگیری از اثرات ناخواسته و بهبود مستمر می بایست ریسک های هر فعالیت که در نتیجه و عملکرد نهایی شرکت موثر است شناسایی و اقدامات اصلاحی مناسب پیش بینی گردد.
لازم به ذکر است، در این جلسه ریسک های شناسایی شده هر یک از دفاتر به صورت موردی بررسی شد و توضیحات لازم جهت تکمیل بیان گردید.
 
تعداد بازدید : 296
زمان انتشار : 1397/09/10
نویسنده: روابط عمومی
تلفن : 05632234310

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


3 + 19 =
   
   


Power by : RAAKCMS