بیرجند

نواختن زنگ آب در مدرسه شاهد سمیه با حضور مسئولان آموزش و پرورش و شرکت آبفای استان

نواختن زنگ آب در مدرسه شاهد سمیه با حضور مسئولان آموزش و پرورش و شرکت آبفای استان

مراسم نواختن زنگ آب در مدرسه شاهد سمیه بیرجند به همت روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی و امور آب و فاضلاب بیرجند، با حضور مدیر آموزش و پروش بیرجند، مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان، معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آبفای استان، مدیر امور آبفای بیرجند و مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی برگزار شد.
ضیایی مدیر آموزش و پرورش بیرجند در ابتدای این مراسم با درود به روح پرفتوح 435 شهید دانش آموز و فرهنگی شهرستان بیرجند، اظهار کرد: فرهنگ سازی مدیرت مصرف آب باید از مدارس آغاز شود تا تاثیر بسزایی در سطح جامعه داشته باشد.
مدیر امور آب و فاضلاب بیرجند نیز در این مراسم به بیان نحوه تامین آب شهر بیرجند پرداخت و اظهار کرد: آب شهر بیرجند از 4 دشت رکات، مرک، علی آباد و سربیشه با 34 حلقه چاه تامین می شود و برای انتقال این آب تا منازل هزینه های زیادی صرف می گردد.
مهندس سید احمد ندائی جوان به برگزاری جشنواره نخستین واژه در سطح مقاطع اول ابتدایی همزمان با یادگیری واژه آب توسط این مجموعه اشاره کرد و افزود: باید دانش آموزان را به مدیریت مصرف آب تشویق کنیم تا به عنوان مروجان آب در میان خانواده ها در این زمینه تاثیرگذار باشند.

لازم به ذکر است، نمایش عروسکی قطره آبان و مزرعه آباد با موضوع مدیریت مصرف آب و راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب برای دانش آموزان به نمایش درآمد و در پایان مراسم نیز به صورت نمادین زنگ آب به صدا درآمد.
 
تعداد بازدید : 326
زمان انتشار : 1397/08/12
نویسنده: روابط عمومی
تلفن : 05632234310

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


7 + 15 =
   
   


Power by : RAAKCMS