بیرجند

برگزاری جلسه مشترک معاون خدمات مشترکین شرکت با نمایندگان سازمان نظام مهندسی استان

برگزاری جلسه مشترک معاون خدمات مشترکین شرکت با نمایندگان سازمان نظام مهندسی استان

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان از برگزاری جلسه مشترکی با حضور با نمایندگان سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در ارتباط با موضوع  نصب شیرآلات کاهنده مصرف و رعایت استانداردهای مرتبط در ساختمان های جدید از طریق ناظرین تاسیسات ساختمان خبر داد و اظهار کرد: در این جلسه که رئیس اداره نظارت بر نصب انشعابات آب و فاضلاب شرکت نیز حضور داشت پس از بحث و گفتگو پیرامون تجهیزات فوق، در خصوص الزامات نصب انشعاب، جداسازی فاضلاب خاکستری و تکالیف قانون توسعه آب شهری و روستایی تصمیماتی اخذ شد.
مهندس نادی اظهار کرد: همچنین مقرر شد سازمان نظام مهندسی با همکاری شرکت آب و فاضلاب و سازمان مدیریت و برنامه ریزی نسبت به برگزاری دوره آموزشی برای ناظرین تاسیسات و نمایندگان دستگاه های اجرایی در خصوص راهکارهای کاهش مصرف و معرفی تجهیزات کاهنده مصرف مورد تایید شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و مشکلات ارائه خدمات در نصب انشعاب آب و فاضلاب به منظور رعایت در طراحی ها و الزامات توسط دفاتر طراحی و نظارت اقدام نمایند.
وی افزود: همچنین در این جلسه بر تدوین و عملیاتی کردن تفاهم نامه ای در خصوص رعایت الزامات نصب انشعابات و دستورالعمل های آن تاکید شد.
معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت ادامه داد: همچنین در این جلسه مقرر شد نظام مهندسی استان ساز و کار لازم مبنی بر نصب شیرآلات کاهنده برابر لیست تایید شده از طرف شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور را به ناظرین تاسیسات اعلام و پس از اجرایی شدن فرایند، شرکت آب و فاضلاب از واگذاری انشعابات  به اماکنی که از شیرآلات مورد تایید استفاده نکردند خودداری نماید.
لازم به ذکر است همچنین در این جلسه بر اطلاع رسانی الزامات مربوط به بازچرخانی آب در طراحی استخرها، کارواش ها، و اماکنی که مصرف آب بالایی و انجام نظارت های لازم تاکید شد.
 
تعداد بازدید : 458
زمان انتشار : 1397/07/17
نویسنده: روابط عمومی
تلفن : 05632234310

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


4 + 17 =
   
   


Power by : RAAKCMS