بیرجند

کاهش اعتبارات عمرانی عامل اصلی عدم کاهش میزان هدررفت 6 ماهه

کاهش اعتبارات عمرانی عامل اصلی عدم کاهش میزان هدررفت 6 ماهه

چهارمین جلسه کمیته آب بدون درآمد شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی با هدف بررسی میزان هدررفت 6 ماهه شهرهای استان با حضور مدیرعامل شرکت آبفای استان، اعضای کمیته و مدیران امورهای بیرجند، قاین، بشرویه و اسدیه برگزار گردید.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی در این جلسه ضمن تشریح اهداف شرکت در خصوص کاهش هدررفت شهرهای استان بر اجرای پروژه های تاثیرگذار در زمینه کاهش هدررفت آب در امورهای تابعه تاکید کرد.
مهندس مهدی هاشمی مقدم ضمن تشریح فعالیت های مرتبط با هدررفت در خصوص تغییر نوع نگرش به این موضوع با توجه به خشکسالی های پیاپی و همچنین کمبود اعتبارات عمرانی بیاناتی ارائه نمود و گفت: مدیران  امورهای تابعه می بایست اقدامات تاثیرگذار در کاهش هدررفت را پس از بررسی دقیق در بودجه پیشنهادی سال 98 پیش بینی نمایند.
دبیر کمیته آب بدون درآمد شرکت نیز هدف از برگزاری این جلسه را بررسی شهرهای با هدررفت افزایشی در 6 ماهه اول سال عنوان کرد و افزود: پس از بحث و بررسی و تبادل نظر توسط اعضای کمیته، نسبت به تصویب راهکارهای کاهش هدررفت اقدام گردید.
مهندس حسن مرادی میزان هدررفت آب در شش ماه نخست سال جاری را 32.5 درصد عنوان کرد و گفت:  کاهش چشمگیر اعتبارات عمرانی دلیل اصلی عدم کاهش میزان هدررفت در شش ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته می باشد.
 
تعداد بازدید : 447
زمان انتشار : 1397/07/16
نویسنده: روابط عمومی
تلفن : 05632234310

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


6 + 10 =
   
   


Power by : RAAKCMS