بیرجند

نقش حساس رسانه ها و مطبوعات در انعکاس مشکلات حوزه آب

نقش حساس رسانه ها و مطبوعات در انعکاس مشکلات حوزه آب

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی که در راستای پاسداشت روز خبرنگار میهمان روزنامه زعفران شده بود بر نقش حساس رسانه ها و مطبوعات در انعکاس مشکلات حوزه آب تاکید کرد.
مهندس هاشمی مقدم با اشاره به وجود 25 شهر تحت پوشش خدمات این شرکت اظهار کرد: در سال گذشته سه شهر طبس مسینا، قهستان و گزیک را از آب و فاضلاب روستایی تحویل گرفتیم که با اقدامات صورت گرفته شاهد تغییرات مهمی در ارائه خدمات در این شهرها هستیم.
وی گفت: با وجود مشکلاتی که در حوزه آب وجود دارد نگذاشتیم ایام پیک مصرف تابستان هیچ مشترکی با قطعی آب مواجه شود.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی گفت: مشترکین استان درک متقابلی از مشکلات این حوزه دارند که به دلیل وجود فرهنگ صحیح استفاده از آب شاهد کاهش 2 درصدی در مصارف آب در 2 ماهه اخیر هستیم.
مهندس هاشمی مقدم با بیان اینکه کیفیت آب بیرجند در حد استانداردهای ملی است، افزود: همچنین در راستای ارتقای کیفی آب مشترکین بخش خصوصی نیز با مجوز مشترک شرکت آب و فاضلاب و معاونت دانشگاه علوم پزشکی در سطح شهر فعالیت می کنند که نظارت زیادی بر وضعیت این صنوف انجام می شود.
زاهدی پور مدیرمسئول روزنامه زعفران نیز در این دیدار گفت: این روزنامه آمادگی دارد که کلیه اخبار حوزه آب با اولویت منتشر و در اختیار هم استانی های گرامی قرار بگیرد.
 
تعداد بازدید : 516
زمان انتشار : 1397/05/16
نویسنده: روابط عمومی
تلفن : 05632234310

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


1 + 19 =
   
   


Power by : RAAKCMS