بیرجند

تاکید مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی بر استفاده از ظرفیت سمن ها

تاکید مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی بر استفاده از ظرفیت سمن ها

در دیدار با مدیرمسئول روزنامه خراسان جنوبی مطرح شد
تاکید مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی بر استفاده از ظرفیت سمن ها
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی در آستانه روز خبرنگار به پاس خدمات این قشر با حضور در دفتر روزنامه خراسان جنوبی با خبرنگاران و مدیران این رسانه دیدار و ضمن تبریک روز خبرنگار بر ارتقای جایگاه این قشر فعال و تاثیرگذار تاکید کرد.
مهندس مهدی هاشمی مقدم با بیان اینکه متوسط بارندگی در استان در سال گذشته کاهش داشته است و تبخیر آب نیز در استان بسیار بالا است، اظهار کرد: برای حل مشکلات حوزه آب باید اتاق فکری با حضور کلیه ذی نفعان مانند آب و فاضلاب شهری و روستایی، آب منطقه ای، جهاد کشاورزی، منابع طبیعی و ... تشکیل شود تا اقدامات انجام شده بر اساس خرد جمعی باشد.
وی با بیان اینکه تنش آبی به معنای وجود نقطه سر به سر در تولید و مصرف آب می باشد، یادآور شد: با توجه به کمبود اعتبارات پروژه های مدیریت تقاضا در دستور کار این مجموعه قرار گرفته است که از جمله این پروژه ها می توان به انجام عملیات نشت یابی، نصب شیرهای فشارشکن، زون بندی نقاط مختلف شهری و ... اشاره کرد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی بر تفکیک آب مورد نیاز فضای سبز شهری از آب شرب تاکید کرد و گفت: در این زمینه اقدامات مثبتی از سوی شهرداری صورت گرفته که ما شاهد کاهش 108 هزار مترمکعبی مصارف فضای سبز در سطح استان در 4 ماهه نخست سال جاری بوده ایم.
مهندس هاشمی مقدم همچنین بر استفاده از ظرفیت سمن ها در انجام فعالیت های فرهنگی ترویجی مدیریت مصرف آب تاکید کرد.
مهندس نادی معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی نیز در این دیدار با بیان اینکه در این مجموعه در راستای تکریم ارباب رجوع خدمات به صورت الکترونیکی و غیرحضوری از طریق سایت شرکت و دفاتر پیشخوان دولت انجام می شود، اظهار کرد: مشترکین می توانند از این دو طریق در کوتاه ترین زمان، فعالیت های مورد نظر خود را انجام دهند.
فرهادیان سرپرست روزنامه خراسان در استان نیز در این دیدار به معرفی اجمالی فعالیت های روزنامه خراسان جنوبی پرداخت و گفت: تشریح مشکلات حوزه آب استان یکی از دغدغه های اصلی این مجموعه می باشد.
 
تعداد بازدید : 468
زمان انتشار : 1397/05/16
نویسنده: روابط عمومی
تلفن : 05632234310

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


2 + 19 =
   
   


Power by : RAAKCMS