بیرجند

پیگیری استقرار میز خدمت الکترونیکی در شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی

پیگیری استقرار میز خدمت الکترونیکی در شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی

جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم با حضور اعضاء کمیته و با موضوع پیگیری استقرار میز خدمت الکترونیکی برگزار شد.
معاون برنامه ریزی و منابع انسانی شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی در این جلسه ضمن تشکر از زحمات آقای کیخای مقدم، مهندس محمدنژاد را به عنوان دبیر جدید کمیته معرفی نمود.
مهندس صادق یوسفی با اشاره به اینکه تکالیف کارکنان و مدیران در قبال تصویب نامه حقوق شهروندی و مصادیق اجرا در شرکت، تعیین و اطلاع رسانی شده است، اظهار کرد: باید فرمت مذکور ملاک فعالیت های دفاتر ستادی و امورها در راستای حقوق شهروندی قرار گیرد.
وی با بیان تاکیدات استانداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به عنوان نماینده قوه مجریه در استان در زمینه استقرار میز خدمت و اجرای مفاد تصویب نامه حقوق شهروندی خواستار پیگیری، اجرا و نظارت بر انجام این کار از سوی کلیه معاونت ها و مدیران امورها شد.
معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان نیز به بیان تجارب بازدید از شرکت آب و فاضلاب مشهد در زمینه الکترونیکی کردن خدمات قابل ارائه به مردم به صورت 100 درصد پرداخت.
مهندس محمود نادی گفت: در صورت تایید واحد حقوقی شرکت، نسخه قرارداد فروش انشعاب به صورت الکترونیکی در سایت قرار خواهد گرفت تا نیازی به مراجعه حضوری متقاضیان به شرکت جهت انعقاد قرارداد نباشد.
مدیر امور آب و فاضلاب بیرجند نیز در این جلسه از انجام مذاکرات با شهرداری بیرجند جهت انجام استعلام به صورت الکترونیکی و کاهش زمان فرآیند فروش انشعاب خبر داد.
 
تعداد بازدید : 443
زمان انتشار : 1397/05/16
نویسنده: روابط عمومی
تلفن : 05632234310

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


9 + 10 =
   
   


Power by : RAAKCMS