بیرجند

حضور کارکنان شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی در راهپیمایی روز قدس

حضور کارکنان شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی در راهپیمایی روز قدس

کارکنان شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی همگام با سایر اقشار مردم با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس از مردم مظلوم فلسطین حمایت کردند.
کارکنان این شرکت همگام با سایر اقشار مردم ولایتمدار با لبیک به ندای امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب ‏با حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس، حمایت و همدلی خود را با مردم مظلوم فلسطین به نمایش ‏گذاشتند.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه روز قدس نماد وحدت امت اسلامی است، گفت: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس پشتیبانی از جبهه مقاومت علیه دشمن مشترک مسلمانان است.
مهدی هاشمی مقدم افزود:کارکنان  شرکت آب و فاضلاب با حضور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس خشم و ‏انزجار خود را نسبت به اشغال قبله اول مسلمین اعلام داشته و حملات وحشیانه اسرائیل به مردم بی‌گناه فلسطین را محکوم می‌کنند.
وی بابیان اینکه مردم انقلابی ایران همواره از مردم مظلوم فلسطین ‏حمایت کرده و امسال هم با شرکت پرشور در راهپیمایی روز قدس حماسه دیگری را خلق کردند، اظهار کرد: روز قدس سمبل مبارزه با استکبار است و هرروز پررنگ‌تر از گذشته بروز عینی دارد و مردم با اختیار در این راهپیمایی حضور می‌یابند.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی  گفت:روز قدس یکی از یادگارهای بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران است و مردم با حضورشان در راهپیمایی روز قدس نشان دادند از اهداف انقلاب منحرف نمی‌شوند.
 
تعداد بازدید : 188
زمان انتشار : 1397/03/19

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


4 + 14 =
   
   


Power by : RAAKCMS