بیرجند

معرفی مدیر جدید امور آب و فاضلاب حاجی آباد

معرفی مدیر جدید امور آب و فاضلاب حاجی آباد

مراسم تکریم و معارفه مدیر جدید امور آب و فاضلاب حاجی آباد با حضور فرماندار، مدیرعامل، جمعی از معاونین و مدیران شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی و اعضای شورای این شهر برگزار شد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی در این مراسم به بیان خدمات شرکت آب و فاضلاب استان در شهرستان حاجی آباد پرداخت و اظهار کرد: وظیفه اصلی این مجموعه تامین آب شرب سالم است که در این زمینه همکاران تلاش شبانه روزی انجام می دهند.
مهندس مهدی هاشمی مقدم از مشارکت شرکت آبفای استان با شرکت آب و فاضلاب روستایی در راستای  تامین آب به صورت دو جانبه خبر داد و افزود: محدودیت های منابع آبی و اعتباری دو مشکل اساسی پیش روی این مجموعه است.
وی از فعال سازی مرکز تله متری استان و انجام مراقبت های تصویری از منابع، مخازن و تاسیسات این مجموعه خبر داد و گفت: توسعه این شبکه در دستور کار شرکت قرار دارد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی با بیان اینکه عمر متوسط شبکه های آب 25 سال است، افزود: با توجه به هزینه های بالای پروژه های اصلاح و توسعه شبکه و در راستای مدیریت تقاضا دستگاه های نشت یاب خریداری کردیم و در بیرجند، نهبندان و طبس گلشن عملیات نشت یابی را آغاز کردیم و انجام این پروژه در سایر شهرهای استان نیز در برنامه قرار دارد که مستلزم همکاری شوراهای اسلامی است.
مهندس هاشمی مقدم همچنین بر انجام کار گروهی، تشکیل شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق شهرستان، برگزاری جلسات هماهنگی برای پدافند غیرعامل و مدیریت مصرف آب توسط شهروندان تاکید کرد و گفت: کیفیت آب، خط قرمز ما است و باید مطابق استاندارد باشد.
فرماندار زیرکوه نیز در این مراسم از توجه و نگاه ویژه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی به مقوله تامین آب حاجی آباد و زهان تقدیر و اظهار کرد: با توجه به اینکه اتلاف آب در شبکه های توزیع بالا است باید برنامه ریزی مناسبی برای کاهش آن صورت گیرد هرچند که در مدت چهار سال گذشته تلاش های خوبی برای کاهش هدررفت انجام شده است.
حجت اله خان زاده از وجود دو شهر زیر پوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب شهری شهری خبر داد.
در پایان این مراسم از خدمات حمید شکوهی تقدیر و وحید کفاشی به عنوان مدیر جدید امور آب و فاضلاب حاجی آباد منصوب شد.

 
تعداد بازدید : 355
زمان انتشار : 1397/01/23

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


3 + 16 =
   
   


Power by : RAAKCMS