بیرجند

بررسی ظرفیت های سرمایه گذاری حوزه آب و فاضلاب با حضور سرمایه گذاران اتریشی برزیلی

بررسی ظرفیت های سرمایه گذاری حوزه آب و فاضلاب با حضور سرمایه گذاران اتریشی برزیلی

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی از برگزاری جلسه ای به دعوت سازمان سرمایه گذاری خارجی و کمک های فنی و اعتباری ایران و با حضور سرمایه گذاران اتریشی برزیلی و هیئت اعزامی از استان مرکب از مدیران عامل آبفا شهری، آب منطقه ای و نماینده شرکت برق استان به سرپرستی مهندس فرهادی سرپرست معاونت امور عمرانی استاندار به منظور بررسی ظرفیت های سرمایه گذاری خراسان جنوبی در بخش های فاضلاب و برق خبر داد.
مهندس مهدی هاشمی مقدم اظهار کرد: دکتر حسینی قائم مقام سازمان سرمایه گذاری خارجی و کمک های فنی و اعتباری ایران در ابتدای این جلسه ضمن خوشامدگویی به نمایندگان شرکت سرمایه گذاری اتریشی – برزیلی به بیان رزومه کاری این شرکت و مواهب سرمایه گذاری در بخش انرژی در کشور پرداخت.
مهندس فرهادی سرپرست معاونت امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی نیز در ادامه این جلسه ظرفیت های سرمایه گذاری در استان خراسان جنوبی را تبیین کرد و گفت: استان کویری خراسان جنوبی ظرفیت زیادی برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف به ویژه در بخش فاضلاب و انرژی دارد که در این زمینه وزارت نیرو نیز همکاری لازم را با سرمایه گذاران دارد.
مهندس مهدی هاشمی مقدم مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی نیز در ادامه این جلسه به  بیان گزارشی از طرح های سرمایه گذاری این مجموعه پرداخت همچنین گزارش کامل طرح ها به صورت دوزبانه در اختیار نمایندگان شرکت مذکور قرار گرفت.
لازم به ذکر است، در پایان این جلسه مقرر شد بررسی اولیه از سوی شرکت سرمایه گذاری انجام شود و نمایندگان این شرکت به استان سفر و از نزدیک از پروژه های مورد نظر بازدید کنند.
 
تعداد بازدید : 514
زمان انتشار : 1396/07/18

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


6 + 11 =
   
   


Power by : RAAKCMS