بیرجند

قول مساعد معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آبفای کشور برای اختصاص ردیف ملی برای شهرهای تنش آبی

قول مساعد معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آبفای کشور برای اختصاص ردیف ملی برای شهرهای تنش آبی

در جلسه مشترکی با حضور معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی، معاون مهندسی و توسعه و مدیر دفتر تجهیز منابع و جذب مشارکت های غیردولتی شرکت، مشکلات پیش روی شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی تشریح شد.
این جلسه پیرو بازدید مهندس قانع معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از پروژه های شرکت آبفای استان در شهریور ماه و به درخواست مدیرعامل شرکت آبفا خراسان جنوبی در دفتر این معاونت به منظور جمع بندی موارد مورد نظر و بررسی راهکارها برگزار شد.
مهندس مهدی هاشمی مقدم مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی در این جلسه گزارشی از وضعیت نیاز آبی شرکت در کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت با توجه به وضعیت کیفی منابع آب و روند تغییرات آن ارائه کرد و به بیان کمبودهای موجود در بخش آب پرداخت و همچنین در ادامه گزارشی از وضعیت اجرای پروژه فاضلاب در شهرهای استان و محدودیت ها و تبیین خواسته ها ارائه شد.
لازم به ذکر است، پس از بحث و بررسی موارد مختلف و اظهارنظر همکاران شرکت آبفا در نهایت مقرر شد که به شهرهای دارای تنش آبی و به شهرهای دارای تنش فاضلاب از ردیف ملی اعتبار مناسب اختصاص یابد.
 
تعداد بازدید : 513
زمان انتشار : 1396/07/15

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


3 + 13 =
   
   


Power by : RAAKCMS