بیرجند

ارائه گزارش تحلیلی در خصوص پایلوت های کاهش هدررفت استان در دفتر معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آبفا کشور

ارائه گزارش تحلیلی در خصوص پایلوت های کاهش هدررفت استان در دفتر معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آبفا کشور

با برگزاری جلسه ای در دفتر معاونت راهبری و نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و با حضور مدیرکل دفتر مدیریت مصرف، خدمات مشترکین و کاهش هدررفت شرکت مهندسی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی، معاون مهندسی و توسعه، مدیر دفتر مدیریت مصرف و مطالعات کاهش آب بدون درآمد همچنین مدیر دفتر تجهیز منابع و جذب مشارکت های غیردولتی شرکت و کارشناس مسئول تله متری شرکت آبفا فعالیت ها و اقدامات انجام شده در خصوص پایلوت های کاهش هدررفت استان تشریح گردید.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی در این جلسه در خصوص اهداف تعیین شده و برنامه های پیش بینی شده در بازه یک دوره 4 ساله برای کاهش هدررفت آب و پایلوت های تعیینی توضیحاتی ارائه نمود.
مهندس مهدی هاشمی مقدم افزود: پیش بینی می شود در صورت تامین اعتبار برای عملیاتی ساختن  فعالیت های پیش بینی شده، هدررفت در پایلوت های معرفی شده حدود 10 درصد کاهش پیدا کند.
لازم به ذکر است، زون D شهر بیرجند به عنوان پایلوت جامع هوشمندسازی کاهش هدررفت و همچنین شهر طبس به عنوان پایلوت هدررفت شرکت تعیین شده است.
در این جلسه مدیر دفتر مدیریت مصرف و مطالعات کاهش آب به حساب نیامده و کارشناس تله متری شرکت به صورت مبسوط در خصوص برنامه ها و نحوه تحلیل کارشناسی مطالبی ارائه نمودند و به سوالات مسئولین مربوطه آبفای کشور پاسخ ارائه گردید و توصیه های لازم توسط معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری ابلاغ و بر حمایت مالی از پایلوت شهرهای بیرجند و طبس تاکید گردید.
 
تعداد بازدید : 553
زمان انتشار : 1396/07/15

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


3 + 17 =
   
   


Power by : RAAKCMS